Skladový systém BIRDU

Skladový systém BIRDU je cloudový systém
s kompletnou správou skladu, kamennej predajne
a online obchodu.

Pozri viac
  • Okamžité prepojenie aj s existujúcim e-shopom.
  • Integrácia s eKasou.
  • Jednoduchý, intuitívny a prehľadný skladový systém vášho obchodu.

Jeden systém postačí

BIRDU vám okamžite uľahčí podnikanie, pretože svoju kamennú predajňu aj e-shop ovládate v jednom systéme. Zásoby sa zo skladu odpisujú okamžite a súbežne, či už predávate na predajni alebo si niekto kúpi váš produkt online, čím sa vyhnete akýmkoľvek chybám. Každý pohyb tovaru sa okamžite zaznamená v sklade, e-shope aj v eKase.

Všetko čo váš obchod potrebuje

Skladový systém obsahuje všetky potrebné moduly pre váš kamenný aj online obchod. Máte pod drobnohľadom prehľady, faktúry, transakcie, inventúry, štatistiky... Na rozdiel od klasických skladových systémov obsahuje len to, čo pre svoj predaj naozaj potrebujete.

Flexibilný pri vašich požiadavkách

BIRDU neustále zlepšujeme a automaticky doň pridávame užitočné funkcie, ktoré vám umožňujú tráviť menej času správou obchodu a prinášajú viac priestoru pre rozvoj vášho podnikania. Vaše požiadavky na doplnenie funkcií realizujeme v čo najkratšom čase.

Dostupný odkiaľkoľvek na svete
Aplikácia pre mobily s vybranými funkciami
Bezpečnosť podľa najvyšších štandardov EU

Poplatky, ktoré vás finančne nevyčerpajú

BIRDU vás nestojí žiadne vstupné poplatky a nie ste limitovaní dobou viazanosti používania systému. Je ideálnym riešením pre každého, kto chce začať podnikať online, no nemá zdroje na to, aby na začiatku investoval do e-shopu tisícky eur.

Integrácia s akýmkoľvek
e-shopom

Máte e-shop bez skladového systému, alebo vám nevyhovuje ten súčasný? BIRDU je prostredníctvom API prepojiteľný na akékoľvek riešenie.

Podpora v cene riešenia

Sme slovenská firma, ktorá poskytuje okamžitú podporu pri akýchkoľvek otázkach a problémoch. Náš support tím je vám k dispozícii 24/7.

Intuitívne administrátorské prostredie
Možnosť pridať neobmedzené množstvo prevádzok
Customizácia systému podľa požiadaviek

Čo hovorí

Systém, ktorý automatizuje každodenné povinnosti a eliminuje chybovosť pri práci.

Karol Sládeček
CEO

Našim cieľom bolo vytvoriť skladový systém, ktorý bude našim klientom šetriť čas, zjednodušovať prácu a pomôže zautomatizovať každodenné procesy. Vďaka tomu, že s BIRDU ovládate kamennú prevádzku, e-shop aj sklad, máte v rukách cenný nástroj predaja a riadenia obchodu, ktorý nakopne vaše online podnikanie.

FAQ

Často kladené otázky skladový systém

V čom získam výhodu, pokiaľ sa rozhodnem pre vaše služby?

Získate kompletný cloudový systém, v ktorom jedným kliknutím dokážete obslúžiť eKasu, skladové hospodárstvo a e-shop. Tým pádom šetríte čas a hlavne predídete chybám z nepozornosti. Minimálne raz mesačne budeme do systému pridávať nové funkcionality, ktoré budú automaticky sprístupnené všetkým klientom.

Rieši systém aj účtovníctvo?

V prípade záujmu spolupracujeme s partnerskou firmou, ktorá vie integrovať na naše riešenie plne automatizovanú evidenciu daňových dokladov za zvýhodnených cenových podmienok.

Čo je potrebné nainštalovať pre používanie informačného systému?

Do cloudového systému sa prihlasujete pomocou webového prehliadača. Jedinou potrebnou podmienkou je mať na každej lokácii (pobočke) nami dodaný program, ktorý ovláda eKasu.

Chcem prejsť z už existujúceho e-shopu na váš. Čo sa stane s mojimi dátami?

Dáta jednoducho vyexportujete do nového e-shopu. V prípade akýchkoľvek ťažkostí vám radi pomôžeme.

Aký je maximálny počet predajní (pobočiek) v systéme?

Neobmedzený. V systéme môže byť neobmedzený počet lokácií a užívateľov. Avšak pri viacerých kamenných pobočkách e-shopu sa mení aj výška mesačného poplatku.

Je systém bezpečný?

Áno, systém je zabezpečený podľa najvyšších bezpečnostných štandardov EÚ.